image1 image2 image3 image4 image5

Motto

Wielbimy Cię, Panie Jezu Chryste,
tu i we wszystkich kościołach Twoich,
które są na całym świecie,
i błogosławimy Tobie,
że przez święty Krzyż Twój odkupiłeś świat.

Ogłoszenia
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XII NIEDZIELA ZWYKŁA
25 CZERWCA 2017 r.
1.    W środę wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika.

2.    W czwartek Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Osoby posługujące się dewocjonaliami, poświęconymi przez Ojca Świętego lub biskupa, mogą zyskać odpust zupełny, gdy odmówią wyznanie wiary i będąc w stanie łaski uświęcającej przyjmą komunię świętą. Msze święte w naszym kościele o godz.: 7; 8.30; 10 i 19.  

3.    W sobotę pierwszego lipca zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej na Różaniec Fatimski. Po Mszy św. o godz. 8 I cz. Różańca; o godz. 12 Msza św. i II cz. Różańca; o godz. 15 III cz. Różańca i o godz. 18.30 IV cz. Różańca i Msza św. w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Kazimierskiej.

4.    Rozpoczął się czas wakacji i letniego wypoczynku, szczególnie dla dzieci i młodzieży. Przypominamy o odpowiedzialności w świętowaniu niedzieli i uczestnictwie we Mszy św. Prosimy także, aby odpoczywający n wakacjach umieli szanować Prawo Boże w pięknie natury.

 

 

 

Matce Bożej Kazimierskiej polecamy wszystkich naszych Przyjaciół, Dobrodziejów i Gości. Chorym życzymy powrotu do zdrowia, a Solenizantom i Jubilatom nowego tygodnia, życzymy obfitości darów Bożych, opieki Matki Bożej Kazimierskiej i św. Apostołów Piotra i Pawła.