image1 image2 image3 image4 image5

Motto

Proszę Panie, aby płomienna i słodka moc Twojej miłości
wchłonęła mój umysł i oderwała go od wszystkiego,
co jest na ziemi,
żebym umarł z umiłowania miłości Twojej,
który umrzeć raczyłeś z umiłowania mojej miłości.

Ogłoszenia 30.12.2018

Sanktuarium Zwiastowania NMP  w Kazimierzu Dolnym

OGŁOSZENIA  NA  NIEDZIELĘ  ŚW.  RODZINY

30  GRUDNIA  2018

·        Zapraszamy na Nieszpory kolędowe, które śpiewamy codziennie o godz. 17.30.

·        Jutro ostatni dzień roku kalendarzowego. Serdecznie zapraszamy na Mszę św. dziękczynno – błagalną o godz. 18.00, po której będzie nabożeństwo  przed Najświętszym Sakramentem z odśpiewaniem hymnu Te Deum w podziękowaniu Panu Bogu za otrzymane łaski w minionym roku.

·        We wtorek  w ósmy dzień Oktawy Narodzenia Pańskiego przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to  Światowy Dzień Pokoju. Msze św. w Nowy Rok według porządku niedzielnego. Katolików obowiązuje uczestnictwo we Mszy św.

·        W pierwszy czwartek miesiąca wspomnienie Najśw. Imienia Jezus. Po Mszy św. o 8.00. nabożeństwo eucharystyczne.

·        W pierwszy piątek miesiąca modlimy się jak zawsze w intencji misji i misjonarzy z naszej prowincji zakonnej. Nabożeństwo ku  czci Najśw. Serca Pana Jezusa po Mszy św. o godz. 8.00.

·        W pierwszą sobotę miesiąca Matka Boża zaprasza na czuwanie przed Najśw. Sakramentem i modlitwę różańcową w/g programu: 8.00. Msza św., po niej I cz. Różańca św., 11.40. Godzinki, 12.00. II cz. Różańca, 13.30. Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi, 15.00. Koronka do Bożego Miłosierdzia i III cz. Różańca, 17.00. IV cz. Różańca, 17.30. Nieszpory kolędowe i 18.00 Msza św. nowennowa.

·        W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Objawienia Pańskiego. Mieszkańcy Kazimierza zapraszają w tym dniu na VI Jasełka Kazimierskie w naszym Sanktuarium o godz.19.00.